Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image
Etkinlikler

11 Kasım 2019 Pazartesi günü 9.sınıf öğrencilerimize PDR birimi tarafından Benim Velim “BENİM!” etkinliği uygulanmıştır. Bu etkinlik için öğrenciler tarafından yapılan bir tür “Veli Toplantısı” simülasyonu da diyebiliriz.

Bu etkinlik ile öğrencilerimizin kendi sorumluluklarını alabilecek olgunluğa eriştikleri konusunda farkındalık yaratmak ve kendileri ile ilgili öğretmenlerinden geri dönüş almanın ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istedik.
Etkinliğimizde her öğrencimiz için kişisel karteksler hazırlanmıştır. Öğrencilerden bu kartekslere öğretmenlerinden aldıkları geri dönüşleri ve yazılı notlarını yazarak velilerine imzalatmaları istenmiştir.
Ayrıca öğrencilerimiz etkinlik boyunca gelecekte yapmak istedikleri işlerin kıyafetlerini giyerek renkli görüntüler sergilemiş ve eğlenceli saatler geçirmişlerdir.